Biuro projektowe


Pracownia projektowa iHome to serce naszej firmy. Tworzą ją architekci z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wnętrz o najwyższym standardzie. 

Dzięki nim kolejne etapy remontu, aż do powstania wymarzonego wnętrza, to czysta przyjemność. Cały proces opieramy o stałą współpracę z naszymi ekipami specjalistów, którzy przekuwają najbardziej kreatywne wizje w rzeczywistość. 

Naszą pracownię wyróżnia dbałość o detal, świetna znajomość najnowszych możliwości technologicznych stosowanych we wnętrzach oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Kreowanie Waszych przestrzeni to nasza największa pasja! 

 

Inspiracje

Chcemy edukować, uświadamiać i inspirować. Wierzymy, że ucząc się od siebie nawzajem, mamy szansę Tworzyć niezwykłe wnętrza. Pełne harmonii i dobrego stylu. W duchu przyszłości, więc oparte o najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne. 

Znajdziesz tutaj wnętrza, które zostały stworzone w iHome oraz takie, które zaprojektowano zgodnie z naszymi ideałami. Nie tylko zatrudniamy najlepszych architektów, ale też potrafimy takich znaleźć i docenić. Chcemy, żeby dział inspiracji iHome był właśnie platformą skupiającą to, co w polskiej architekturze wnętrz najlepsze. 

Wnętrza to nie tylko projekt jednego architekta. Przecież lampa, stół, fotel, kominek i inne przedmioty też zostały zaprojektowane przez projektantów na całym świecie. Wzornictwo zasługuje na dużo uwagi, bo ma ogromny wpływ na efekt końcowy projektu. Zaprezentujemy Wam wyselekcjonowane perły designu. 

Zaglądajcie do działu inspiracji iHome po dużą dawkę pięknych przedmiotów
i wnętrz!