it TURNS me up iHome x Magda Rowińska


Wnętrze Magdy i Artura natchnęło nas do stworzenia kampanii „it TURNS me up” w której w nieszablonowy sposób chcieliśmy pokazać jak stworzenie wymarzonego wnętrza wpływa na nas od rana do wieczora. Apartament, w którym tuż po przebudzeniu chcesz przywitać każdy kąt domu. Czujesz to? Zachwyca Cię wpadające przez okna słońce i zapach świeżo mielonej kawy. Włączasz ulubiony bit i ruszasz. W prawo do kuchni po kubek. Bierzesz łyk kawy i siadasz w kanapie, otwierasz gazetę, przeglądasz ją pospiesznie. Pracujesz. Wstajesz i idziesz w prawo. Składasz koc i odsłaniasz zasłony. Wyciągasz ręce w górę garderoby i sięgasz po ulubione buty. Zakładasz zjawiskową kreację. Wychodzisz na spotkanie z przyjaciółkami i wracasz do rodziny, do swojego azylu, jakim jest dom.

Jak stworzyć przestrzeń marzeń? Na jakie elementy wnętrza warto zwrócić uwagę, by dom był miejscem, w którym odpoczywamy i jesteśmy szczęśliwi?  

Czy połączenie trzech twórczych kobiet w pracy może zaowocować projektem doskonałym? Tak i o tym jest nasza najnowsza kampania.

Wymarzona przestrzeń do życia stworzona przez 3 wyjątkowe kobiety. Agata Knorowska – odpowiadająca za projekt i wykonanie, Anna Dratwa która zadbała wraz z zespołem iHOME o wykonanie, projekt automatyki i kompleksowe dostarczenie wyposażenia oraz elementów na wymiar, a to wszystko pod czułym okiem klienta Magdy i Artura. To przestrzeń, która wpisuje się w klimat TURNS ME UP.

Każdy dzień to niepowstrzymana chęć odkrywania, kontemplowania i bycia TU i TERAZ – bo w takim apartamencie każdy kąt i detal ma znaczenie. Ten projekt przejdzie do historii marki iHome na pewno. Zobaczcie sami. 

iHomexMR3
iHomexMR1
iHomexMR4

Projekt, nad którym marka iHOME pracowała od dawna, to przede wszystkim oryginalne i dizajnerskie meble, nietuzinkowe dodatki i inteligentne rozwiązania, które nie tylko ułatwiają życie codzienne, ale sprawiają, że dom, w którym mieszkasz staje się częścią Ciebie – mówi Anna Dratwa dyrektorka marketingu i sprzedaży oraz managerka salonu iHOME.

Daj się porwać energii wnętrza i odkryj razem z nami świat jakości, dizajnu i ponadczasowej elegancji.

iHomexMR6
iHomexMR5
iHomexMR7

Starring: Magdalena Tokarska-Rowińska 

Creative Direction: Kamil Mehl 

Photo & Video Direction: Andrzej Belina Brzozowski 

Head Of Production & Edit: Alex von Prądzyńska 

Movement Directior: Dariusz Kowalewski 

Stylist: Ann Belniak 

MUA: Katarzyna Korszla 

Production Assistant: Marta Leonard Stopczyk