Fotowoltaika


Sam wytwarzaj energię elektryczną dzięki narzędziom od IHOME! Energia słoneczna z iHome to nasza propozycja dla osób, które dbają o środowisko naturalne oraz swoje finanse.  Brzmi intrygująco? Wyobraź sobie, że możesz sam produkować energię dla swojego domu, po prostu mieć dom energetycznie samowystarczalny. Dodatkowo możesz też zadbać o planetę oraz płacić niższe rachunki.

To kusząca alternatywa mająca na względzie rosnące koszty prądu oraz pogłębiającą się degradację środowiska. Lekiem na całe zło jest właśnie to odnawialne źródło energii, które staję się już standardem w polskich domach. Panele fotowoltaiczne sprawią, że staniesz po dobrej stronie mocy.
 

Nasz zespół doświadczonych projektantów przeprowadzi dokładny audyt i dobierze odpowiednią instalację indywidualnie pod zapotrzebowanie energetyczne w Twoim domu. Nasi eksperci od montażu systemów energii słonecznej zamontują system zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. To inwestycja na lata, a świetnej jakości panele fotowoltaiczne, które proponujemy, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie. 

To świetny system dla każdego domu. Możemy go zamontować dla istniejącego budynku albo powstającego dopiero budynku. Sprawdzi się bez zarzutu w obu przypadkach. Zwróć na niego uwagę szczególnie jeżeli planujesz zamontować pompę ciepła (jest ona zasilana energią elektryczną) albo posiadasz elektryczne ogrzewanie podłogowe, planujesz zakup samochodu elektrycznego, klimatyzacji lub innych podobnych urządzeń, które potrzebuję sporej dawki energii elektrycznej. Taka inwestycja szybko się zwróci!  


Żyj świadomie i zainwestuj w fotowoltaikę od iHome! 

Inspiracje

Chcemy edukować, uświadamiać i inspirować. Wierzymy, że ucząc się od siebie nawzajem, mamy szansę Tworzyć niezwykłe wnętrza. Pełne harmonii i dobrego stylu. W duchu przyszłości, więc oparte o najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne. 

Znajdziesz tutaj wnętrza, które zostały stworzone w iHome oraz takie, które zaprojektowano zgodnie z naszymi ideałami. Nie tylko zatrudniamy najlepszych architektów, ale też potrafimy takich znaleźć i docenić. Chcemy, żeby dział inspiracji iHome był właśnie platformą skupiającą to, co w polskiej architekturze wnętrz najlepsze. 

Wnętrza to nie tylko projekt jednego architekta. Przecież lampa, stół, fotel, kominek i inne przedmioty też zostały zaprojektowane przez projektantów na całym świecie. Wzornictwo zasługuje na dużo uwagi, bo ma ogromny wpływ na efekt końcowy projektu. Zaprezentujemy Wam wyselekcjonowane perły designu. 

Zaglądajcie do działu inspiracji iHome po dużą dawkę pięknych przedmiotów
i wnętrz!